1958'den Günümüze

İşlerinizi Kolaylaştıran Mutfak Ekipmanları
Manuel ve otomatik portakal, nar, greyfurt,limon sıkma makineleri,yıkama ekipmanları,

konserve açacakları, soyma makineleri ve daha fazlası…

Hakkımızda

CANCAN üretim merkezi Ankara’da olmak üzere 1958 yılında merhum Salih Özüuğurlu tarafından portakal sıkma makineleri, mutfak cihazları tamiri ve ardından da makine üretimiyle gıda sektörüne hizmet etmek üzere kurulmuştur.

1984 yılında 2. Kuşak temsilci olarak işletmenin başına geçen ve yönetimini halen sürdüren Tunç ÖZÜUĞURLU, endüstriyel mutfak sektörünün Türkiye’de giderek gelişeceğini gördü.

1994 yılında firmanın marka tescilini aldı.Ankara’da İvedik Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan firma, 2000 yılı itibari ile Sakarya’da üretimine devam etmeye başladı. Bugün Sakarya’daki 3200 metrekarelik üretim tesisinde manuel ve otomatik portakal, nar, greyfurt,limon sıkma makineleri, yıkama ekipmanları, konserve açacakları ve soyma makineleri üretimi ile faaliyet gösteren, Cnc tornalar ve frezeler vasıtasıyla metali şekillendirerek üretim yapan CANCAN, tüm ürünleri tek çatı altında imal etmektedir.

Üretim Kapasitesi ve İhracat

Firmanın üretim kapasitesi yıllık 50 bin adet civarındadır. İhracata büyük önem veren CANCAN üretiminin yüzde 50’ini ihraç etmektedir. Öncelikli hedefimiz dünyada kalitesi ile aranan bir marka haline gelmektir.

Büyüme Oranları

2016 yılından itibaren firmamız her yıl %20 ila ve %25 oranında büyüme göstermektedir. 5 kıta ve 30 ülkeye direk ihracat yapan firma yeni pazar arayışlarını sürdürmeye devam etmektedir.

Rekabetçi Yapı

Araştırma ve geliştirmeye öncelik veren ve yıllık cirosunun önemli bir
bölümünü Ar-Ge çalışmalarına ayıran CANCAN, ürettiği inovatif ekipmanlar
ile dünya markaları ile rekabet etmektedir.

Sektöre Özel

Sektördeki gelişmeler ve talepler doğrultusunda endüstriyel mutfak ürünleri ve gıda makineleri üretiminin yanında Türkiye’de üretilmeyen veya üretimi az olan özel makineleri de imal etmektedir.

0
Satış Yapılan Ülke
0
Günde Sıkılmış Portakal
0
Yıllık Deneyim
0
Memnun Müşteri

İletişim Bilgilerimiz

Cancan Meyve Presleri
Tel: +90 (264) 291 49 44
Fax: +90 (264) 291 49 45
Yeşiltepe Mah. Modern San. Sit. 8030 Sok.
No:15 Erenler / SAKARYA
info@cancan.com.tr